Kim Jestem?

Oprócz tego że jestem kobietą z krwi kości, to mam dwoje kochanych dzieci, byłego męża, kochającego partnera, super inteligentnego pasierba, cudownych rodziców, wspaniałą siostrę i brata, psa w domu i dwa koty oraz……… i o tym będę tu pisać…….. interesujące, a raczej intrygujące doświadczenie zawodowe……..

Przez 7 lat piastowałam stanowisko Prezes Zarządu. Wcześniej piastowałam stanowiska dyrektorskie czy administracyjne. Gdy szłam na studia myślałam o tym, że będę „rządzić i rozstawiać po kontach” (to oczywiście żartobliwe określenie, w życiu zawodowym taka nie jestem), a praktyka nauczyła mnie „zarządzać”? jedno jest pewne – w okresie macierzyństwa wiedziałam że nie będę kurą domową (chociaż bardzo zazdroszczę wszystkim kobietom, które odnajdują się w tym świecie), wiedziałam że będę spełnioną kobietą zarówno w domu jak i w pracy.

O tym co w domu nie będę pisać, bo to nie pamiętnik byłej desperatki tylko „leksykon myśli i przemyśleń”, praktyczny poradnik życia w męskim świecie zarządzania, w męskim świecie managera.

Więcej tu o sobie nie będę pisać bo więcej mam nadzieję każdy wyczyta z moich wpisów.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *